Guľové chodníkové svietidlo Vedran detektor pohybu

Tento vynikajúci kus nájdete tiež tu na našich stránkach v známej rubrike osvetlenie príjazdovej cesty! Vyberte si ešte ďalšie produkty v... viac informácií »
Guľové chodníkové svietidlo Vedran detektor
Značka: Lindby
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento vynikajúci kus nájdete tiež tu na našich stránkach v známej rubrike osvetlenie príjazdovej cesty! Vyberte si ešte ďalšie produkty v...

Tento vynikajúci kus nájdete tiež tu na našich stránkach v známej rubrike osvetlenie príjazdovej cesty! Vyberte si ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii za super peniaze! Pekné guľaté exteriérové stojanové svietidlo Vedran s integrovaným pohybovým senzorom Kto si vyberie exteriérové stojanové svietidlo, väčšinou ho využíva na to, aby atraktívnym spôsobom osvetlil záhradné cestičky alebo príjazdové cesty. Guľaté exteriérové stojanové svietidlo Vedran plní viacero účelov, pretože je jeho dizajn na jednej strane estetický, ale zároveň aj decentný, vďaka čomu ho možno umiestniť do mnohých priestorov. Pohybový senzor je funkčný prvok, nakoľko sa exteriérové stojanové svietidlo zapne hneď ako zaznamená blížiacu sa osobu vo vzdialenosti 1 až 8 metrov a v uhle 120°. Dĺžka svietenia svietidla Vedran nie je vopred pevne stanovená, ale môžete ju meniť v rozsahu od 10 sekúnd do 8 minút.

Žiadaný produkt Guľové chodníkové svietidlo Vedran detektor pohybu originál od výrobcu Lindby máte možnosť dostať na našich stránkach teraz v zľave. Výhodne za 99,90 EUR.