Guľové nástenné svietidlo vonkajšie, čierne

Zľavnený tovar Guľové nástenné svietidlo vonkajšie, je k dostaniu tiež tu na našom webe umiestnený v rubrike vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz... viac informácií »
Guľové nástenné svietidlo vonkajšie
Zľavnený tovar Guľové nástenné svietidlo vonkajšie, je k dostaniu tiež tu na našom webe umiestnený v rubrike vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz...

Zľavnený tovar Guľové nástenné svietidlo vonkajšie, je k dostaniu tiež tu na našom webe umiestnený v rubrike vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz nájdete kvalitné produkty z tejto populárnej kategórie za najnižšiu cenu!
Vysokokvalitné vonkajšie nástenné svietidlo s guľou z bublinkového skla Pekné nástenné svetlo pre vonkajší priestor sa prezentuje robustným rámom z hliníkovej zliatiny, ako aj veľkým, guľatým sklom svietidla z číreho bublinkového skla, ktoré zaisťuje jasné, príjemné svetlo a optimálne osvetlenie. Vybavené ochrannou triedou IP44. Montážna doska je zahrnutá v dodávke. Najvyššie nároky na kvalitu – Made in Germany! Výrobca vonkajších svietidiel sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou – kovový tovar vysokej kvality vyrába už od roku 1864, potom v 50. rokoch 20. storočia vstúpila spoločnosť do obchodu so svietidlami. Výrobcu vyznačuje neustále vysoká kvalita – platí to ešte dnes, rovnako ako aj na začiatku – a aby bola stále zaručená, svietidlá sa vyrábajú výlučne v Nemecku. Okrem toho sa používajú iba vybrané materiály, ktoré dokážu odolávať aj nepriaznivým poveternostným podmienkam, a tak sľubujú dlhodobú radosť.

Často vyhľadávaný tovar Guľové nástenné svietidlo vonkajšie, čierne od značky s tradíciou a dobrou povesťou Albert Leuchten je k dispozícii v našej aktuálnej ponuke za outletovú cenu. V súčasnosti za 219,90 EUR.