Karman Black Out – biela stojaca lampa

Vysoko kvalitný produkt Karman Black Out – môžete získať ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike stojacie lampy. Teraz získate ostatné... viac informácií »
Karman Black Out –
Značka: Karman
1 499,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysoko kvalitný produkt Karman Black Out – môžete získať ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike stojacie lampy. Teraz získate ostatné...

Vysoko kvalitný produkt Karman Black Out – môžete získať ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike stojacie lampy. Teraz získate ostatné produkty z tejto sekcie v akcii. Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás tiež ďalší skvelý tovar od dodávateľa Karman. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. stojaca lampa Black Out od spoločnosti Karman – vyrobená v Taliansku Dizajnové svetlá od talianskeho výrobcu svetiel Karman sa vyrábajú výhradne na mieste v Taliansku – väčšinou ručne. To je prípad aj série žiaroviek Black Out, ktorú navrhol taliansky dizajnér Matteo Ugolini. Pri režime Black Out je zreteľne zaostrené na takmer nadrozmernú tienidlo na lampu. Tento je vyrobený zo sklenených vlákien a je vyrobený ručne. Tu sú kúsok po kúsku vyťahané vlákna zo sklenených vlákien okolo rotujúceho modelu dáždnika. Vznikajú tak nepravidelné priestory, cez ktoré môže dopadať svetlo z troch použitých žiaroviek. Vďaka svojej veľkosti a trom objímkam pre žiarovky vytvára Black Out okrem flexibilného čítania a Akzentlicht svetla aj určité množstvo svetla v miestnosti. stojaca lampa je možné preto použiť ako doplnkové svetlo aj ako zdroj svetla, ktorý všeobecne osvetľuje miestnosť alebo určitú oblasť.

Obľúbený produkt Karman Black Out – biela stojaca lampa od známeho výrobcu Karman ľahko zoženiete na našich stránkach za skvelú cenu. Výhodne za super cenu 1 499,90 EUR.