Koľajnicové LED svetlo Rocket 7 W 3 000 K bronz

Tenký LED reflektor pre použitie v 3-fázovej stope Bodové svietidlo Rocket LED je obzvlášť elegantná voľba pre vybavenie trojfázového lištového... viac informácií »
Koľajnicové LED svetlo Rocket 7 W
Značka: Eco-Light
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tenký LED reflektor pre použitie v 3-fázovej stope Bodové svietidlo Rocket LED je obzvlášť elegantná voľba pre vybavenie trojfázového lištového...

Tenký LED reflektor pre použitie v 3-fázovej stope Bodové svietidlo Rocket LED je obzvlášť elegantná voľba pre vybavenie trojfázového lištového systému. Jeho hlava žiarovky je navrhnutá v tenkom valcovom tvare a monochromatickej povrchovej úprave. Je vybavený reflektorom a čírym krytom, ktorý zaisťuje bezstratovú emisiu teplého bieleho svetla. Otočný a otočný nástavec a posuvný posúvač poskytujú veľa voľnosti na nasmerovanie svetla podľa želania. – vrátane posuvu koľajnice a vodiča LED – Dá sa otočiť o 100 °, otočiť o 330 °
Veľmi jedinečný produkt Koľajnicové LED svetlo Rocket 7 W 3 000 K bronz možno nakúpiť pohodlne tu na našom webe v sekcii koľajnicové svetelné systémy. Preskúmajte akčné produkty z tejto známej sekcie za výborné peniaze. To však nie je všetko, máme toho pre vás viac. U nás totiž nájdete viac tovaru od výrobcu Eco-Light. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento dizajnový produkt Koľajnicové LED svetlo Rocket 7 W 3 000 K bronz originál od výrobcu Eco-Light pohodlne získate tady teraz extra výhodne! Aktuálne za 99,90 EUR.