Koľajnicové závesné LED Oboe 3,5 W 3 000 K čierne

Závesné svietidlo hoboj - elegantný variant vybavenia pre 3-fázový lištový systém Vďaka svojmu jednoduchému, ale harmonickému dizajnu je závesné... viac informácií »
Koľajnicové závesné LED Oboe
Značka: Eco-Light
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo hoboj - elegantný variant vybavenia pre 3-fázový lištový systém Vďaka svojmu jednoduchému, ale harmonickému dizajnu je závesné...

Závesné svietidlo hoboj – elegantný variant vybavenia pre 3-fázový lištový systém Vďaka svojmu jednoduchému, ale harmonickému dizajnu je závesné svetlo Oboe LED perfektnou voľbou pre moderné obytné priestory. Má podobu vysokého valca podobného prútu. Teplé biele svetlo zabudovaných LED diód vyžaruje priamo nadol. Vďaka zostave s dodávanou lištou je možné hoboj umiestniť do miestnosti tak, aby vyhovoval daným podmienkam. V zľave tento tovar možno zaobstarať ľahko tu na našom webe v kategórii koľajnicové svetelné systémy. Teraz môžete kúpiť ďalšie produkty v spomínanej sekcii v akcii.

Tento najpredávanejší produkt Koľajnicové závesné LED Oboe 3,5 W 3 000 K čierne od spoločnosti s výborným menom Eco-Light môžete získať na našich stránkach teraz práve za super peniaze. Aktuálne v akcii za 129,90 EUR.