Kovová stolná lampa Drake s dreveným podstavcom

Stolová lampa Drake s vintage vzhľadom Podkrovné kúzlo: kovová stolová lampa Drake vyžaruje drsný vintage vkus. Vyvážený na drevenom, rustikálne... viac informácií »
Kovová stolná lampa Drake
Značka: Brilliant
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Drake s vintage vzhľadom Podkrovné kúzlo: kovová stolová lampa Drake vyžaruje drsný vintage vkus. Vyvážený na drevenom, rustikálne...

Stolová lampa Drake s vintage vzhľadom Podkrovné kúzlo: kovová stolová lampa Drake vyžaruje drsný vintage vkus. Vyvážený na drevenom, rustikálne vyzerajúcom podstavci, je dobrým doplnkovým svetlom a exkluzívnym pútačom pozornosti na stole alebo nočnom stolíku. tienidlo na lampu s reliéfnymi číslami je možné otočiť pre individuálny komfort osvetlenia. Na osvetlenie sa používa žiarovka E27. Odporúča sa energeticky efektívny svetelný zdroj LED – varianty vlákien sa dobre hodia aj k vintage charakteru svetla. Zapína a vypína sa pomocou káblového spínača.
Tento veľmi žiadaný produkt Kovová stolná lampa Drake s dreveným podstavcom možno zohnať aktuálne na našich stránkach umiestnený v sekcii stolové lampy! Nájdite si iné produkty z tejto kateógrie v zľave. Populárna značka Brilliant vám môže poskytnúť veľmi kvalitné výrobky Tým ale však naša ponuka nekončí, máme toho viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac osvedčeného tovaru značky Brilliant. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený tovar Kovová stolná lampa Drake s dreveným podstavcom od skvelého a známeho výrobcu Brilliant ľahko môžete nájsť tu a teraz za priaznivú cenu! Výhodne za cenu 129,90 EUR.