Kúpeľňové nástenné LED svetlo Helva Night, biele

White Helva Night - kúpeľňové a zrkadlo svetlo svetlo s funkciou nočného svetla V obyčajnej bielej farbe je nástenné svetlo Helva Night LED... viac informácií »
Kúpeľňové nástenné LED svetlo Helva Night
Značka: Nordlux
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
White Helva Night - kúpeľňové a zrkadlo svetlo svetlo s funkciou nočného svetla V obyčajnej bielej farbe je nástenné svetlo Helva Night LED...

White Helva Night – kúpeľňové a zrkadlo svetlo svetlo s funkciou nočného svetla V obyčajnej bielej farbe je nástenné svetlo Helva Night LED diskrétnym zdrojom svetla, ktorý je možné kombinovať s mnohými farbami steny a interiéru. Vďaka ochrane proti striekajúcej vode je Helva Night vhodná aj do kúpeľne. Ako špeciálna funkcia je nástenné a zrkadlo svetlo svetlo vybavené funkciou Moodmaker SceneSelect: ak je dotykový spínač na svetle stlačený raz, Helva Night prináša plný výkon 600 lm, pri ďalšom dotyku sa svetlo prepne na nocne svetlo funkcia. Alternatívne ho možno ovládať aj pomocou bežných nástenných spínačov, pričom voliteľne je nastaviteľná pamäťová funkcia. Veľmi obľúbený produkt Kúpeľňové nástenné LED svetlo Helva Night, biele máte možnosť dostať bezstarostne na stránkach v sekcii nástenné svietidlá. Teraz získate výnimočné produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu!

Často hľadaný výrobok Kúpeľňové nástenné LED svetlo Helva Night, biele od výrobcu s dlhou históriou Nordlux jednoducho môžete zaobstarať v našej aktuálnej ponuke extra so zľavou. Akčná cena 64,90 EUR.