LE KLINT Carronade Low – piesková stojaca lampa

Piesková stojaca lampa Carronade od Markusa Johanssona Pôvabná a flexibilná je stojaca lampa Carronade, od dánskeho návrhára Markusa Johanssona, ktorý... viac informácií »
LE KLINT Carronade Low –
Značka: LE KLINT
1 749,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Piesková stojaca lampa Carronade od Markusa Johanssona Pôvabná a flexibilná je stojaca lampa Carronade, od dánskeho návrhára Markusa Johanssona, ktorý...

Piesková stojaca lampa Carronade od Markusa Johanssona Pôvabná a flexibilná je stojaca lampa Carronade, od dánskeho návrhára Markusa Johanssona, ktorý sa pri navrhovaní kolekcie svietidiel Carronade inšpiroval starými kanónmi zo 18. storočia, ktoré sa napr. nachádzali na lodiach. Tienidlo sa dá v držiaku z mydlom vymývaného dubového dreva otáčať do požadovanej polohy, presne ako kanón. Kombinácia materiálov a farieb robí zo stojacej lampy Carronade časť zariadenia, ktoré dodáva každej miestnosti severský šarm. Renomovaná spoločnosť Le Klint vyrobila stojacu lampu Carronade v Dánsku. Výrobca so 75-ročnou históriou vyrába svietidlá mnohých známych dizajnérov a ešte stále aj návrhy z obdobia založenia spoločnosti. Spoločnosť Le Klint si vybudovala meno vlastnými návrhmi svietidiel s ručne skladanými tienidlami, ktoré sú aj v súčasnosti v sortimente veľmi obľúbené, ako napríklad „ovocná lampa“. Vynikajúci tovar LE KLINT Carronade Low – piesková stojaca lampa môžete kúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii stojacie lampy. Preskúmajte akčné produkty zo spomínanej kategórie za super ceny. Táto značka LE KLINT svojim zákazníkom ponúka kvalitný sortiment Náš sortiment je široký, máme však aj v ponuke viac kvalitných produktov značky LE KLINT. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Často hľadaný kus LE KLINT Carronade Low – piesková stojaca lampa od populárnej značky LE KLINT máte možnosť nájsť tu a teraz trvalo výhodne! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 1 749,90 EUR.