LED Globe žiarovka E27 6W 2 700 K jantár

E27 guľatá žiarovka LED 6 W s viditeľnými optickými vláknami s jantárovo tónovaným sklom Táto guľatá žiarovka pôsobí skutočne výnimočne v... viac informácií »
LED Globe žiarovka E27 6W
E27 guľatá žiarovka LED 6 W s viditeľnými optickými vláknami s jantárovo tónovaným sklom Táto guľatá žiarovka pôsobí skutočne výnimočne v...

E27 guľatá žiarovka LED 6 W s viditeľnými optickými vláknami s jantárovo tónovaným sklom Táto guľatá žiarovka pôsobí skutočne výnimočne v trendových, minimalistických závesných alebo stolových lampách bez tienidla, ale aj v otvorených tienidlách alebo je možné žiarovku LED s jantárovo tónovaným sklom a viditeľnými optickými vláknami použiť aj do takzvaných klietkových tienidiel. Vlastnosti: – pekný guľatý tvar s jantárovo tónovaným sklom a viditeľnými optickými vláknami – teplá biela farba svetla (2 700 K) – bez možnosti stmievania Energialuokka: A+ Tento kvalitný a žiadaný produkt LED Globe žiarovka E27 6W 2 700 K jantár dostanete taktiež tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii led žiarovky. Vyhľadajte si unikátne produkty z tejto populárnej sekcie za super cenu! Táto značka Trio Lighting vám ponúka špičkové výrobky. Presvedčte sa sami! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, máme toho viac! Máme v ponuke však ďalšie preverené kúsky značky Trio Lighting. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt LED Globe žiarovka E27 6W 2 700 K jantár s pečaťou kvality značky Trio Lighting máte možnosť nakúpiť v našej aktuálnej ponuke za skvelú cenu! V akcii od 14,90 EUR.