LED lampa na písací stôl Cajero stmievač striebro

Tento kvalitný produkt LED lampa na písací stôl Cajero máte možnosť nakúpiť bezprostredne na webe zaradený v rubrike stolové lampy. Pripravili sme... viac informácií »
LED lampa na písací stôl
Značka: EGLO
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný produkt LED lampa na písací stôl Cajero máte možnosť nakúpiť bezprostredne na webe zaradený v rubrike stolové lampy. Pripravili sme...

Tento kvalitný produkt LED lampa na písací stôl Cajero máte možnosť nakúpiť bezprostredne na webe zaradený v rubrike stolové lampy. Pripravili sme podobné výrobky z tejto sekcie za úplne najnižšiu cenu. Extra flexibilné LED svietidlo na písací stôl Cajero LED svietidlo na písací stôl Cajero ponúka vďaka svojmu praktickému hlavovému a nožnému kĺbu vysokú mieru flexibility, čo presne spĺňa potreby pri práci za písacím stolom. Pritom možno individuálne nastaviť nielen smer svetla, ale aj jeho jas, čo umožňuje jednoduché dotknutie sa dotykového stmievača nachádzajúceho sa na nohe svietidla. LED, ktoré sú rozmiestnené pod bielym plastovým difúzorom, okrem iného zabezpečujú homogénne rozptyľovanie svetla. Nejde pritom však o jedinú funkciu komfortu, ktorú svietidlo ponúka. Vďaka difúzoru sa svetlo navyše odcloňuje.

Veľmi obľúbený produkt LED lampa na písací stôl Cajero stmievač striebro od známej kvalitnej značky EGLO jednoducho nájdete práve teraz u nás skutočne lacno! Lacno za cenu 69,90 EUR.