LED nástenná lampa Nala, biela, Š 75 cm

Zrkadlové a obrazové svietidlo Nala na montáž na stenu LED nástenné svietidlo Nala je číre a moderné. Obdĺžnikový nástenný držiak nesie na... viac informácií »
LED nástenná lampa Nala
Značka: Fabas Luce
179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zrkadlové a obrazové svietidlo Nala na montáž na stenu LED nástenné svietidlo Nala je číre a moderné. Obdĺžnikový nástenný držiak nesie na...

Zrkadlové a obrazové svietidlo Nala na montáž na stenu LED nástenné svietidlo Nala je číre a moderné. Obdĺžnikový nástenný držiak nesie na jednom ramene tyč, ktorej spodná strana je pokrytá matným metakrylátovým difúzorom. LED chránené proti striekajúcej vode osvetľujú celú šírku svietidla, takže obrazy, zrkadlá, umývadlá alebo pracovné plochy umiestnené pod nimi sú efektívne osvetlené teplým bielym svetlom. Nala ponúka aj elegantné doplnkové osvetlenie na chodbe.
Nový produkt LED nástenná lampa Nala, biela, Š 75 je dostupný bezprostredne tu na našich stránkach zaradený v rubrike nástenné svietidlá! Teraz môžete nájsť skvelé produkty zo spomínanej rubriky z pohodlia domova.

Neodolateľný tovar LED nástenná lampa Nala, biela, Š 75 cm od dodávateľa tovaru Fabas Luce možno získať aktuálne v akcii. Produkt momentálne predávame za 179,90 EUR.