LED reflektor vonkajší Faedo 3, snímač, biely, 50W

Vonkajšie bodové svetlo Faedo 3 LED v bielej farbe s detektorom pohybu Biele LED vonkajšie bodové svetlo Faedo 3 vždy zaistí jas, keď je to potrebné,... viac informácií »
LED reflektor vonkajší Faedo 3
Značka: EGLO
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie bodové svetlo Faedo 3 LED v bielej farbe s detektorom pohybu Biele LED vonkajšie bodové svetlo Faedo 3 vždy zaistí jas, keď je to potrebné,...

Vonkajšie bodové svetlo Faedo 3 LED v bielej farbe s detektorom pohybu Biele LED vonkajšie bodové svetlo Faedo 3 vždy zaistí jas, keď je to potrebné, pretože bodové svetlo je vybavené snímačom pohybu. Pomocou montážnej konzoly je možné ju namontovať na stenu, pod presah strechy a tiež do rohu budovy a otočiť ju v konzole. Za krytom z číreho skla poskytujú energeticky účinné LED diódy univerzálne biele osvetlenie. Údaje detektora pohybu: – rozsah max. 12 metrov – Uhol detekcie 120 ° – Jas odozvy nastaviteľný od 5 do 2 000 luxov – Čas zapnutia nastaviteľný od 5 sekúnd do 60 minút
Zaujímavý produkt LED reflektor vonkajší Faedo 3, máte možnosť nakúpiť pohodlne tu na našom webe v populárnej rubrike vonkajšie nástenné svietidlá! Získajte nové produkty zo spomínanej sekcie za super peniaze! Populárny výrobca medzi zákazníkmi EGLO pre svojich zákazníkov predáva špičkové produkty. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu! Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je široký. Máme v ponuke tiež viac osvedčených výrobkov od dodávateľa EGLO. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný kus LED reflektor vonkajší Faedo 3, snímač, biely, 50W od nášho známeho výrobcu EGLO môžete nájsť tu teraz práve za dobrú cenu! Lacno za 89,90 EUR.