LED reflektor vonkajší Faedo 3 v čiernej, 20W

Vonkajší LED reflektor Faedo 3 v čiernej farbe s montážnou konzolou, IP65 Stenu, presah strechy alebo roh budovy - vonkajšie bodové svetlo Faedo LED je... viac informácií »
LED reflektor vonkajší Faedo
Značka: EGLO
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajší LED reflektor Faedo 3 v čiernej farbe s montážnou konzolou, IP65 Stenu, presah strechy alebo roh budovy - vonkajšie bodové svetlo Faedo LED je...

Vonkajší LED reflektor Faedo 3 v čiernej farbe s montážnou konzolou, IP65 Stenu, presah strechy alebo roh budovy – vonkajšie bodové svetlo Faedo LED je možné inštalovať kdekoľvek vďaka flexibilnej montážnej konzole na osvetlenie veľkej plochy pozemku. Externý ohrievač s triedou ochrany IP65 je prachotesný a chránený pred vodnými lúčmi a je možné ho bez problémov vystaviť poveternostným vplyvom. Unikátny a obľúbený výrobok nájdete jednoducho u nás v obľúbenej sekcii led reflektory a svietidlá s bodcom do zeme! Teraz nájdete skvelé produkty z tejto sekcie jednoducho online.

Tento kvalitný tovar LED reflektor vonkajší Faedo 3 v čiernej, 20W od skvelého výrobcu EGLO ide zohnať práve teraz na našej webovej stránke až neuveriteľne lacno! Práve teraz za cenu 39,90 EUR.