LED reťaz Pivná záhrada základná súprava farebná

Základná sada - Farebná svetelná reťaz LED pre pivnú záhradu s teplými bielymi LED diódami, s možnosťou rozšírenia Svetelná reťaz pre správnu... viac informácií »
LED reťaz Pivná záhrada
Základná sada - Farebná svetelná reťaz LED pre pivnú záhradu s teplými bielymi LED diódami, s možnosťou rozšírenia Svetelná reťaz pre správnu...

Základná sada – Farebná svetelná reťaz LED pre pivnú záhradu s teplými bielymi LED diódami, s možnosťou rozšírenia Svetelná reťaz pre správnu náladu: farebné žiarovky v červenej, zelenej, modrej a žltej farbe sa striedajú a zvnútra sú osvetlené teplým bielym svetlom. Svetelná reťaz s modernými LED diódami je ideálna pre všetky vonkajšie priestory, či už ide o terasy, balkóny alebo dokonca záhradné chatky. Či už ide o príjemné grilovanie alebo záhradnú párty, praktická svetelná reťaz LED na pivnú záhradu poskytuje osvetlenie. Možno ho tiež rozšíriť až na 40 farebných žiaroviek, čo zodpovedá zapojeniu troch predlžovacích súprav. Tie sú k dispozícii prostredníctvom príslušenstva. – Svetelný výkon nastaviteľný na transformátore Energialuokka: A
Vysokokvalitný produkt LED reťaz Pivná záhrada základná súprava farebná možno získať ľahko na našich stránkach v známej kategórii vonkajšie párty osvetlenie! Teraz môžete získať ešte ďalšie produkty z našej kategórie za výhodnú cenu! U nás ponúkame viac, máme aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od výrobcu Konstsmide Christmas. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Populárny dodávateľ Konstsmide Christmas vás obohatí o kvalitný tovar.

Tento žiadaný tovar LED reťaz Pivná záhrada základná súprava farebná od výrobcu so zárukou kvality Konstsmide Christmas jednoducho zaobstaráte momentálne za výhodné peniaze. Vo skvelej akcii za 89,90 EUR.