LED solárna lampa Casabas so snímačom, čierna

Solárne svetlo Casabas s integrovaným snímačom pohybu Vonkajšie nástenné svietidlo Casabas LED poskytuje jas bez ohľadu na elektrické pripojenie,... viac informácií »
LED solárna lampa Casabas so snímačom
Značka: EGLO
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Solárne svetlo Casabas s integrovaným snímačom pohybu Vonkajšie nástenné svietidlo Casabas LED poskytuje jas bez ohľadu na elektrické pripojenie,...

Solárne svetlo Casabas s integrovaným snímačom pohybu Vonkajšie nástenné svietidlo Casabas LED poskytuje jas bez ohľadu na elektrické pripojenie, pretože je napájané slnečným žiarením. Solárny panel s dlhým pripojovacím káblom, ktorý je možné namontovať oddelene od reflektora, je možné dokonale vyrovnať so slnkom a cez deň nabíja integrovanú batériu. Hneď ako sa zotmie, integrovaný senzor s nastaviteľným jasom odozvy (2 – 2 000 luxov) zaisťuje automatické zapnutie svetla. Dosah snímača je až 9 metrov, detekčný uhol je 140 °. Čas zapnutia svetla je možné nastaviť v rozmedzí od 3 do 420 sekúnd.
Veľmi žiadaný produkt LED solárna lampa Casabas so snímačom, čierna máte možnosť zaobstarať práve tu na našich stránkach zaradený v kategórii solárne lampy! Zaobstarajte si unikátne produkty z tejto známej kategórie za skvelú cenu!

Výnimočný produkt LED solárna lampa Casabas so snímačom, čierna od obľúbeného výrobcu EGLO je k dispozícii v našej online ponuke za super cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 79,90 EUR.