ledfashion.sk

LED Solution LED pásik 12W/m 12V bez krytia IP20 do akvária 078080

Lacný kus LED Solution LED pásik 12W/m 12V bez krytia IP20 do akvária 078080 originál od značky LED Solution nájdete v našej online ponuke za výhodnú cenu. Produkt momentálne predávame za 6,61 EUR.
EAN: 8594202731104
LED Solution LED pásik 12W/m 12V bez

Popis produktu

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

 
Tento pásik je špeciálne navrhnutý pre rast akváriových rastlín. Vďaka svojmu spektru podporuje rast ako do výšky tak spektrum pre silu rastlín. Je vhodné ho kombinovať s bielym LED pásikom.
 

Speciální LED pásik vhodný pre osvetlenie akváriami kombinuje LED modrej a červenej farby. Hustota LED diód je 60ks/m, opasok vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik je potrebné nalepiť do hliníkovej lišty z dôvodu odvodu tepla z LED diód. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, čo znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásku ako je 5 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu. Pre výrobu osvetlenie na akvárium využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásku: osvetlenie akvária.

Ďalšie parametre: Krytie IP20. Pracovná teplota -15°C až max. 45°C. Typ LED čipu 2835 Sanan. Vstupné napätie DC 12V. Vyžarovací uhol 120°. Výkon 12W/m. Životnosť až 50 000h. Počet LED 60 LED/m. Deliteľnosť každých 5cm. Vlnová dlžka 465nm – 620nm. Maximálna dĺžka zapojenia 5m (10m pri zapojení z oboch koncov). Šírka pásiku 10mm. Návin na kotúči 5m. Farba svetla červená. Farba svetla modrá. Záruka 3 roky. . . . .