ledfashion.sk

LED Solution LED pracovné svetlo 10W BAR 10-30V

Výnimočný tovar LED Solution LED pracovné svetlo 10W BAR 10-30V od značky s dlhou históriou LED Solution máte možnosť nájsť aktuálne v našej ponuke skutočne lacno! Stojí teraz u nás 24,75 EUR.
EAN: 8594202730503
LED Solution LED pracovné svetlo

Popis produktu

LED prídavné čiže pracovné svetlomety sú určené ako náhrady za halogénové svetlá. Pracujú s nízkym napätím v rozmedzí 10-30V. Vďaka rozmanitým možnostiam uchytenia sú vhodné prakticky pre akékoľvek vozidlá, pracovné stroje alebo lode. Svietidlá sa ľahko polohujú. Vďaka vysokému krytiu IP67 sa nemusíte obávať, že by sa do tohto prídavného svetla dostala vlhkosť alebo častice prachu. Svietidlá sú veľmi kvalitne spracované a oproti halogénovým svetlometom dosahujú dlhej životnosti.

Ihneď po zapnutí svieti na plný výkon. Dlhá životnosť až 30 000 hodín. Neprehrievajú sa. Jednoduchá montáž a polohovanie svietidlá. Úzky vyžarovací uhol svietidla zaisťuje, že svietidlo svieti iba tam kam potrebujete. Je vhodné ako pre osobné autá s 12V okruhom, tak pre nákladné mechanizáciu, kde je napätie 24V.

Svetlo nie je homologované pre použitie na pozemných komunikáciách, je možné používať len mimo pozemných komunikácií.

LED pracovné svetlá sú prevažne určené pre terénne, nákladné automobily a strojné mechanizáciu. Nie sú vhodné na montáž na pracovné stroje typu CNC, kde svieti aj niekoľko smien v kuse. Odporúčané denné svietenie je v poriadku nižších jednotiek hodín.

Toto svietidlo sa dá tiež použiť ako vstavané.

Ďalšie parametre: Farba tela čierná. Certifikácia CE. Hmotnosť 0,2Kg. Krytie IP67. Materiál zliatina hliníka + PC. Pracovná teplota -15 až 40°C. Rozmery 74 x 48 x 59mm. Typ LED čipu Cree. Vstupné napätie 10 – 30V. Výkon 10W. Životnosť až 30 000h. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 6 000K. . . . . . . .