ledfashion.sk

LED Solution Mi-Light RF Diaľkový ovládač pre RGB+RGBW+CCT LED pásiky, 4-kanálový Farba:: čierna FUT092-B

Tento kvalitný a lacný produkt LED Solution Mi-Light RF Diaľkový ovládač pre RGB+RGBW+CCT LED pásiky, 4-kanálový Farba:: čierna FUT092-B od top značky LED Solution ľahko zaobstaráte zde teraz za výborné peniaze. Na našich stránkach za 16,49 EUR.
LED Solution Mi-Light RF Diaľkový ovládač pre RGB+RGBW+CCT

Popis produktu

Diaľkový ovládač Mi-Light pre RGB + RGBW + CCT LED pásiky je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém produktov radu Mi-Light / MiBoxer. S jedným ovládačom môžete ovládať 4 zóny osvetlenia, ktoré sa môžu skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po spojení s ovládačom ovládajú ako jedna sekcia. Pre RGB osvetlenie je nutné dokúpiť Mi-Light RGB prijímač, pre RGBW osvetlenie zase Mi-Light RGBW prijímač.

Prijímač môže byť skrytý (za stenou, sadrokartónom alebo v skrini), priamy pohľad ovládača na prijímač nie je nutný.

Vlastnosti a výhody ovládača:
Technológia bezdrôtového prenosu RF 2,4GHz.
Stmievanie je stabilné a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Nastaviteľný jas.
16 miliónov farieb na výber.
Pamäť posledného nastavenia.

Ovládanie:
K jednoduchému ovládaniu napomáha veľký farebný kruh, na ktorom je možné pohodlne nastavovať ľubovoľnú farbu. Dotykovým polkruhom môžete dotykom prsta nastaviť požadovanú teplotu bieleho svetla. Dotykovým pruhom na ľavej strane nastavíte saturáciu farieb a na pravej strane nastavíte stmievanie.
Ovládanie je tiež vybavené niekoľkými dynamickými efektmi. Na spustenie týchto efektov slúži tlačidlo M. Pri každom efekte si ešte môžete upravovať rýchlosť vykonania daného programu. Na to sú určené tlačidlá S- a S+. Výpis efektov nájdete v manuáli.

K ovládaču je potrebné dokúpiť mikrotužkové batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

K ovládaču je možné dokúpiť držiak na stenu.

Ďalšie parametre: Farba Biela. Pracovná teplota -20°C až 60°C. Rozmery 138 x 56 x 20mm. Napájanie baterie (2x AAA). Dosah 30m. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Farba produktu biela. Farba produktu čierna. Počet kanálov 4. . . . . . . . . . . .