ledfashion.sk

LED Solution Podhľadový rámček do kúpeľne čierný IP44 101178

Tento exkluzívny produkt LED Solution Podhľadový rámček do kúpeľne čierný IP44 101178 od výrobcu s dobrým menom LED Solution ľahko môžete zaobstarať v našej ponuke za výpredajovú cenu. Stojí práve teraz u nás 3,31 EUR.
EAN: 8594202734112
LED Solution Podhľadový rámček do kúpeľne

Popis produktu

Jedná sa o kovový rám v čiernej farbe. Pomocou pružiniek sa rámik jednoducho uchytí v sadrokartónu. Nad sadrokartónovou doskou by malo byť minimálne 75mm priestoru pre žiarovku s päticou. Jedná sa o dostupnú ale pritom úspornú variantu svetla, ktorá je vhodná do stropných podhľadov. Rámček má krytie, teda odolnosť proti prachu a vode – IP44, preto je vhodný napríklad do kúpeľní.

Montážny otvor (výrez) do sadrokartónu je 62mm. Súčasťou balenia je pätice pre žiarovky GU5.3, pätica GU10 je potreba dokúpiť.

Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Pre tento rámik sú vhodné LED žiarovky GU10, prípadne LED žiarovky GU5.3.

LED bodové žiarovky svietia ihneď na plný výkon. Sú veľmi úsporné oproti halogénovým žiarovkám. Nadmerne sa nezahrievajú, v podhľade teda nehrozí požiar. Nevadí im časté zapínanie a vypínanie, napríklad na toalete.

Ďalšie parametre: Krytie IP44. Materiál lisovaný plech. Rozmery viz. obrázok. Montážny otvor ø62mm. Farba produktu čierna. . . . . . . . . . . . . . . .