ledfashion.sk

LED Solution Podhľadový rámček grafitový chróm guľatý výklopný 10420

Tento veľmi obľúbený produkt LED Solution Podhľadový rámček grafitový chróm guľatý výklopný 10420 od obľúbeného výrobcu LED Solution máte možnosť nakúpiť v našej aktuálnej ponuke za akčnú cenu! Lacno za cenu 2,44 EUR.
EAN: 8594202734037
LED Solution Podhľadový rámček grafitový chróm

Popis produktu

Jedná sa o kovový rám vo farbe grafitového chrómu. Pomocou pružiniek sa rámik jednoducho uchytí v sadrokartónu. Nad sadrokartónovou doskou by malo byť minimálne 75mm priestoru pre žiarovku s päticou. Jedná sa o dostupnú ale pritom úspornú variantu svetla, ktorá je vhodná do stropných podhľadov.

Montážny otvor (výrez) do sadrokartónu je 80mm. Súčasťou balenia je pätice pre žiarovky GU5.3, pätica GU10 je potreba dokúpiť.

Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Pre tento rámik sú vhodné LED žiarovky GU10, prípadne LED žiarovky GU5.3.

LED bodové žiarovky svietia ihneď na plný výkon. Sú veľmi úsporné oproti halogénovým žiarovkám. Nadmerne sa nezahrievajú, v podhľade teda nehrozí požiar. Nevadí im časté zapínanie a vypínanie, napríklad na toalete.

Ďalšie parametre: Krytie IP20. Materiál kov. Rozmery viz. obrázek. Montážny otvor ø80mm. Farba produktu grafitový chrom. . . . . . . . . . . . . . . .