ledfashion.sk

LED Solution Strieborný vstavaný LED panel guľatý 120mm 6W – VZORKA

Exkluzívny výrobok LED Solution Strieborný vstavaný LED panel guľatý 120mm 6W - VZORKA originál od výrobcu LED Solution získajte u nás za výpredajovú cenu! Na našich stránkach za 5,74 EUR.
LED Solution Strieborný vstavaný LED panel guľatý

Popis produktu

Elegantný kruhový LED panel s výkonom 6W a priemerom 12cm je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávaný s pružinkami pre uchytenie panelu. Do stropu je potrebné urobiť montážny otvor s priemerom 10,5 cm. Tento LED panel šetrí elektrickú energiu a zároveň presvetlí Vašu domácnosť.

LED panely svieti okamžite na plný výkon. Nie sú náchylné na časté spínanie a majú dlhú životnosť. Sú bezúdržbové. Nevydávajú nepríjemné zvuky. Oproti klasickým stropným svietidlám sa neprehrievajú, sú tenké a jednotlivé LED diódy nie sú viditeľné.

Ďalšie parametre: Farba tela strieborná. Materiál striekaný hliník, plast. Rozmery 120 x 12mm. Svetelný tok 470lm. Výkon 6W. Index podania farieb 80Ra. Životnosť až 30 000h. Farba svetla teplá biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Vyžarovací uhol 120°. Stmievateľnosť NIE. Certifikácia CE, RoHS. Zaradenie podľa rozmeru 120 x 120mm. Pracovná teplota -15 – 60°C. . . . . . .