ledfashion.sk

LED Solution UV LED pásik 4,8W/m 12V bez krytia IP20 07801

Obľúbený kus LED Solution UV LED pásik 4,8W/m 12V bez krytia IP20 07801 od tejto skvelej značky LED Solution zoženiete na našich stránkach teraz za parádnu cenu! Práve teraz za 8,22 EUR.
EAN: 8594202730657
LED Solution UV LED pásik 4

Popis produktu

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód. Nejde o LED pásik ktorý je len prekrytý luminoforom, sú to originálne UV LED diódy.

Hustota LED diód je 60ks/m, opasok vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik netreba lepiť do hliníkovej lišty, napriek tomu odporúčame tento krok zvážiť. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, čo znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásku ako je 15 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásku: pre osvetlenie terárií, diskoték, zábavných atrakcií či ako čierne svetlo.

Ďalšie parametre: Krytie IP20. Typ LED čipu 3528 SMD. Vstupné napätie DC 12V. Vyžarovací uhol 120°. Výkon 4,8W/m. Životnosť až 50 000h. Počet LED 60 LED/m. Deliteľnosť každých 5cm. Vlnová dlžka 395 – 400nm. Maximálna dĺžka zapojenia 5m (10m pri zapojení z oboch koncov). Šírka pásiku 8mm. Výška pásiku 2,6mm. Návin na kotúči 5m. Farba svetla UV. Záruka 3 roky. . . . . .