LED svietidlo Barna navrhnuté v striebornej farbe

Dynamické stropné LED svietidlo Barna dodá obytným priestorom strieborné akcenty V prípade stropného LED svietidla Barna striebornej farby ide o krásny... viac informácií »
LED svietidlo Barna navrhnuté v
Značka: Globo
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dynamické stropné LED svietidlo Barna dodá obytným priestorom strieborné akcenty V prípade stropného LED svietidla Barna striebornej farby ide o krásny...

Dynamické stropné LED svietidlo Barna dodá obytným priestorom strieborné akcenty V prípade stropného LED svietidla Barna striebornej farby ide o krásny dekoratívny interiéru, ktorý bude na seba pútať všetky pohľady. Na striebornom stropnom držiaku sú umiestnené tri filigránové kruhy, z ktorých je každý naklonený na inú stranu mierne nadol. Kruhy sú dvojfarebné. Vonkajší okraj je zhotovený zo strieborno-kovového lakovaného kovu, vnútorný okraj kruhov zo satinovaného plastu. Svietidlo pôsobí hravo ale zároveň skvostne, vďaka čomu je ideálne ako výrazný prvok do obytného priestoru zariadeného v modernom štýle. Vďaka nadčasovému dizajnu sa preto hodí rovnako do obytných priestorov, ako aj do spální alebo jedální. Neodolateľný produkt možno získať už dnes na našich stránkach v populárnej kateogrii stropné svietidlá! Vyberte si skvelé produkty z tejto obľúbenej rubriky za extra cenu! Ale to nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Mrknite tiež na viac osvedčeného tovaru od výrobcu Globo. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Často hľadaný produkt LED svietidlo Barna navrhnuté v striebornej farbe od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Globo ľahko nájdete tu teraz práve za skvelú cenu! Na našich stránkach za 159,90 EUR.