LED vonkajšie nástenné svetlo Culpina, biela

LED vonkajšie nástenné svetlo Culpina s rohmi a okrajmi LED vonkajšie nástenné svetlo Culpina bolo navrhnuté dôsledne v hranatých tvaroch. Jeho telo... viac informácií »
LED vonkajšie nástenné svetlo Culpina
Značka: EGLO
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED vonkajšie nástenné svetlo Culpina s rohmi a okrajmi LED vonkajšie nástenné svetlo Culpina bolo navrhnuté dôsledne v hranatých tvaroch. Jeho telo...

LED vonkajšie nástenné svetlo Culpina s rohmi a okrajmi LED vonkajšie nástenné svetlo Culpina bolo navrhnuté dôsledne v hranatých tvaroch. Jeho telo je vyrobené z hliníka so štruktúrovaným práškovým nástrekom. V hornej polovici je obdĺžnikový kovový rám chránený a rozdelený na polovicu kovovou konzolou, uhlovým difúzorom z bieleho plastu. Tým je zabezpečené rovnomerné svetelné žiarenie bez oslnenia v okolí. Culpina je nástenné svietidlo, ktoré je moderné a súčasné nielen z hľadiska tvaru a farby, ale aj z hľadiska svetelnej techniky. Obľúbený a kvalitný produkt máte možnosť kúpiť už dnes tu u nás v známej rubrike vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť ešte ostatné produkty vo spomínanej sekcii na pár kliknutí!

Veľa žiadaný výrobok LED vonkajšie nástenné svetlo Culpina, biela od spoľahlivej značky EGLO jednoducho zaobstaráte aktuálne v našej ponuke za najnižšiu cenu! Teraz si môžete kúpiť za 59,90 EUR.