LEDVANCE DOT-it classic LED žiarovka strieborná

Všestranné LED nábytkové svetlo DOT-it classic s batériovým napájaním DOT-it classic je nábytkové svietidlo kruhového tvaru od spoločnosti... viac informácií »
LEDVANCE DOT-it classic LED žiarovka
Značka: LEDVANCE
8,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Všestranné LED nábytkové svetlo DOT-it classic s batériovým napájaním DOT-it classic je nábytkové svietidlo kruhového tvaru od spoločnosti...

Všestranné LED nábytkové svetlo DOT-it classic s batériovým napájaním DOT-it classic je nábytkové svietidlo kruhového tvaru od spoločnosti LEDVANCE, ktoré je možné nielen použiť ako také, ale aj na osvetlenie špajze, kôlne, šatníka alebo podobne. môže slúžiť. Okrúhle, strieborné LED svetlo sa dodáva s rôznymi montážnymi materiálmi, od lepiacej podložky cez háčik alebo magnet až po suchý zips, aby sa dalo pripevniť alebo zavesiť na odev alebo školskú tašku. S týmto svietidlom sa dá lampa použiť aj ako praktické bezpečnostné svetlo pre deti, ktoré si musia cestu do školy urobiť potme. Súčasťou dodávky sú tri AAA batérie. DOT-it sa zapína alebo vypína jednoduchým stlačením plastového krytu. Nové výrobky LEDVANCE, známe skôr pod značkou OSRAM, kombinujú najvyššie štandardy kvality s moderným dizajnom.
Vysokokvalitný produkt LEDVANCE DOT-it classic LED žiarovka obstaráte v pohode tu na stránkach v kategórii vnútorné dekoratívne svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať akčné produkty z tejto kateógrie za výpredajovú cenu!

V zľave tento tovar LEDVANCE DOT-it classic LED žiarovka strieborná od výrobcu LEDVANCE je možné nakúpiť práve za úplne najnižšiu cenu! Cenovo vychádza na 8,90 EUR.