LEDVANCE Nightlux Hall nočná LED, senzor biela

Praktické LED nočné svetlo Nightlux Hall, IP54 Elegantné LED nočné svetlo Nightlux Hall poskytuje väčšiu bezpečnosť v tme. Vďaka integrovanému... viac informácií »
LEDVANCE Nightlux Hall nočná LED
Značka: LEDVANCE
14,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Praktické LED nočné svetlo Nightlux Hall, IP54 Elegantné LED nočné svetlo Nightlux Hall poskytuje väčšiu bezpečnosť v tme. Vďaka integrovanému...

Praktické LED nočné svetlo Nightlux Hall, IP54 Elegantné LED nočné svetlo Nightlux Hall poskytuje väčšiu bezpečnosť v tme. Vďaka integrovanému senzoru sa svetlo rozsvieti iba pri detekcii pohybu. V prípade potreby je možné svetlo prepnúť na trvalé svetlo aj pomocou vypínača alebo vypnúť, ak to vôbec nie je potrebné. Jednoduché dodanie na stenu je zaručené pomocou dodávaného montážneho materiálu. Vďaka triede ochrany IP54 je hala Nightlux Hall vhodná aj ako orientačné svetlo do vonkajšej oblasti. Nové výrobky LEDVANCE, známe skôr pod značkou OSRAM, kombinujú najvyššie štandardy kvality s moderným dizajnom.
Unikátny a obľúbený výrobok je k dostaniu bez problémov tu na našom webe v kategórii nástenné svietidlá. Teraz získate unikátne produkty v spomínanej sekcii za výhodné peniaze.

Unikátny a obľúbený kus LEDVANCE Nightlux Hall nočná LED, senzor biela od popredného výrobcu LEDVANCE môžete pohodlne získať tu za skvelú cenu. Vo skvelej akcii za 14,90 EUR.