LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 zlatá farba

Dizajnový produkt LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 zlatá farba možno zakúpiť teraz tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii závesné... viac informácií »
LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906
Značka: LEDVANCE
21,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnový produkt LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 zlatá farba možno zakúpiť teraz tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii závesné...

Dizajnový produkt LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 zlatá farba možno zakúpiť teraz tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii závesné svietidlá! Teraz si môžete vybrať obľúbené produkty z tejto obľúbenej sekcie v akcii! Populárny dodávateľ LEDVANCE dlhodobo poskytuje veľmi kvalitné výrobky. Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás taky viac kúskov od výrobcu LEDVANCE. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Svietidlo PenduLum Vintage Edition 1906 v zlatej farbe S lampou PenduLum sa prebúdzajú spomienky na zlatý priemyselný vek. Svietidlo nastavuje vynikajúci vintage akcent v kombinácii s príslušnými svetelnými zdrojmi a je možné ho veľmi flexibilne použiť vďaka systému sťahovacieho kábla, ktorý je súčasťou dodávky. Ak sa pozriete na dizajn závesného svetla, pripomína to minulé dni, ale zdanie klame, pretože za týmto vzhľadom stojí kvalitné spracovanie z hliníka s atraktívnym textilným káblom. Výsledkom dlhej histórie značky, historického priemyselného dedičstva a dnešnej ultramodernej svetelnej technológie bola lampa PenduLum, ktorá sa so svojím minimalistickým priemyselným dizajnom cíti všade ako doma. Názov „Vintage Edition 1906“ bol inšpirovaný registráciou ochrannej známky OSRAM , ktorá sa uskutočnila v roku 1906. Nové výrobky LEDVANCE, známe skôr pod značkou OSRAM, kombinujú najvyššie štandardy kvality s moderným dizajnom.

Vynikajúci produkt LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 zlatá farba od poprednej spoločnosti LEDVANCE nájdete tu a teraz za úplne najnižšiu cenu. Výhodne za super cenu 21,90 EUR.