LEDVANCE SMART+ Bluetooth pripojenie EU

LEDVANCE SMART+ Zástrčka, inteligentná zásuvka s technológiou Bluetooth, kompatibilná s Apple HomeKit LEDVANCE SMART+ Plug je inteligentná zásuvka na... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ Bluetooth pripojenie
LEDVANCE SMART+ Zástrčka, inteligentná zásuvka s technológiou Bluetooth, kompatibilná s Apple HomeKit LEDVANCE SMART+ Plug je inteligentná zásuvka na...

LEDVANCE SMART+ Zástrčka, inteligentná zásuvka s technológiou Bluetooth, kompatibilná s Apple HomeKit LEDVANCE SMART+ Plug je inteligentná zásuvka na jednoduchú integráciu konvenčných svetiel a mnohých ďalších elektronických zariadení do inteligentného domáceho systému. Zástrčka sa jednoducho zasunie do zásuvky a k zástrčke sa pripojí lampa alebo iné zariadenie. Ovládanie pripojeného zariadenia alebo svetla je potom možné ovládať napríklad pomocou produktov Apple prostredníctvom bezplatnej aplikácie Apple Home. S konektorom je možné aj hlasové ovládanie cez Siri. S bezplatnou aplikáciou LEDVANCE SMART+ je možné ovládanie pomocou zariadenia s Android, či už je to smartphone alebo tablet. Aplikáciu je možné použiť aj na pripojenie k hlasovému asistentovi Alexa. Technické údaje / kompatibilita: – Sieťový protokol: Bluetooth – ovládateľné bezplatnou aplikáciou LEDVANCE SMART+ pre zariadenia Android (od Android 6.0) – Kompatibilné s Apple HomeKit – ovládateľné cez Apple Home App s iPhone, iPad (min. iOS10), Apple TV (z tvOS 10) alebo Aple Watch (z hodiniek OS2) Nové výrobky LEDVANCE, známe skôr pod značkou OSRAM, kombinujú najvyššie štandardy kvality s moderným dizajnom. Veľmi jedinečný kus LEDVANCE SMART+ Bluetooth pripojenie EU je dostupný ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii smarthome zásuvky. Teraz získate ešte ostatné kusy z tejto známej sekcie v bezva akcii. Náš sortiment je široký, u nás totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od značky LEDVANCE SMART+. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný produkt LEDVANCE SMART+ Bluetooth pripojenie EU od spoľahlivej značky LEDVANCE SMART+ je možné ľahko získať tady teraz extra výhodne. Aktuálne za 17,90 EUR.