LEDVANCE Spylux multifunkčné LED svietidlo, senzor

Spylux - osveta pre tmavé miesta bez elektriny Multifunkčné LED svetlo Spylux napájané z batérií a odolné proti striekajúcej vode ponúka jasné a... viac informácií »
LEDVANCE Spylux multifunkčné LED
Značka: LEDVANCE
14,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Spylux - osveta pre tmavé miesta bez elektriny Multifunkčné LED svetlo Spylux napájané z batérií a odolné proti striekajúcej vode ponúka jasné a...

Spylux – osveta pre tmavé miesta bez elektriny Multifunkčné LED svetlo Spylux napájané z batérií a odolné proti striekajúcej vode ponúka jasné a energeticky efektívne svetlo, najmä na miestach bez svetla a napájania. Môže byť použitý ako stacionárne nástenné svetlo alebo odpojený od držiaka ako mobilné svetlo a potom môže byť kedykoľvek znovu vložený. Kombinovaný senzor pre dennú a nočnú detekciu a detekciu pohybu spoľahlivo zaisťuje jas s tromi bielymi LED diódami, a tým zvyšuje bezpečnosť v tmavých miestnostiach, vchodoch, chodbách, suterénoch, odľahlých záhradách atď. Prepínačom je možné zvoliť medzi nepretržitým svetlom, „vypnutým“ a prevádzkou snímača . Hlava žiarovky sa dá otočiť o 70 ° a otočiť o 25 °, čo umožňuje veľký uhol lúča. Tri možnosti upevnenia pomocou lepiacej fólie, magnetov alebo montážnych svoriek umožňujú ľahkú inštaláciu a flexibilné použitie. Vrátane 3 x AAA batérií. Nové výrobky LEDVANCE, známe skôr pod značkou OSRAM, kombinujú najvyššie štandardy kvality s moderným dizajnom. Kvalitný a lacný tovar možno nakúpiť už dnes na stránkach v populárnej sekcii nástenné svietidlá! Teraz si môžete vybrať ostatné produkty z tejto populárnej kategórie vo výhodnej akcii.

Veľa podarený kus LEDVANCE Spylux multifunkčné LED svietidlo, senzor od kvalitného výrobcu LEDVANCE máte možnosť nakúpiť v našej aktuálnej ponuke za mimoriadne nízku cenu! Práve teraz za 14,90 EUR.