Lindby Cerys vonkajšie nástenné svietidlo čierne

Vonkajšie nástenné svietidlo Cerys v tvare kvapky so skleneným tienidlom Dekoratívne vonkajšie nástenné svietidlo Cerys je vynikajúce ako spoľahlivý... viac informácií »
Lindby Cerys vonkajšie nástenné svietidlo
Značka: Lindby
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné svietidlo Cerys v tvare kvapky so skleneným tienidlom Dekoratívne vonkajšie nástenné svietidlo Cerys je vynikajúce ako spoľahlivý...

Vonkajšie nástenné svietidlo Cerys v tvare kvapky so skleneným tienidlom Dekoratívne vonkajšie nástenné svietidlo Cerys je vynikajúce ako spoľahlivý zdroj svetla pri vchode do domu alebo na terase. Jeho tienidlo na lampu je vyrobené v tvare lucerny, ktoré sa smerom nadol zužuje, a končí dekoratívnym prvkom kvapky. Žiarovka, ktorá nie je súčasťou dodávky a osadí sa do objímky E27, môže svietiť do všetkých štyroch strán a spoľahlivo vyžarovať svoje svetlo do okolia. Svietidlo Cerys je vďaka priehľadnému sklu vhodné aj pre dekoratívne filamentové alebo retrofit žiarovky, ktoré dodávajú vonkajšiemu svietidlu zvláštne kúzlo aj za denného svetla. Tento kvalitný produkt Lindby Cerys vonkajšie nástenné môžete zohnať ešte na našich stránkach umiestnený v kategórii vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz si môžete vybrať akčné produkty z našej kategórie za skvelú cenu. Prichystali sme toho pre vás viac, preskúmajte u nás ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Najpredávanejší kus Lindby Cerys vonkajšie nástenné svietidlo čierne pochádzajúce od značky Lindby jednoducho môžete nájsť bezpečne online za akčnú cenu. Momentálne k dispozícii za 99,90 EUR.