Lindby Gabryl stropné LED svietidlo, 1 svetlo

Malé stropné LED svietidlo Gabryl so zaoblenými rohmi Dizajn malého stropného svietidla je moderný a s mladistvým šarmom. Základná doska lampy,... viac informácií »
Lindby Gabryl stropné LED svietidlo
Značka: Lindby
34,90 EUR44,90 EUR Zľava -22%
Overiť dostupnosť »
Malé stropné LED svietidlo Gabryl so zaoblenými rohmi Dizajn malého stropného svietidla je moderný a s mladistvým šarmom. Základná doska lampy,...

Malé stropné LED svietidlo Gabryl so zaoblenými rohmi Dizajn malého stropného svietidla je moderný a s mladistvým šarmom. Základná doska lampy, ktorá predstavuje aj upevnenie na strop, je vyhotovená v lesklom chróme, obdĺžniková a so zaoblenými rohmi. V strede sa nachádza zdroj svetla, ktorý je vybavený zodpovedajúcim chrómovým okrajom a je zabudovaný do priehľadnej sklenenej dosky. Stropné LED svietidlo Gabryl je vhodné do moderných obytných priestorov, ako je chodba alebo obývačka. Dizajnový produkt Lindby Gabryl stropné LED svietidlo, 1 svetlo ide získať v pohode tu na našom webe v sekcii stropné svietidlá! Teraz kúpite nové produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu! Máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých produktov od výrobcu Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Lacný tovar Lindby Gabryl stropné LED svietidlo, 1 svetlo od známeho popredného výrobcu Lindby pohodlne dostanete práve teraz na našej webovej stránke za úžasnú cenu. Výhodne teraz u nás za 34,90 EUR.