Lindby Kosta stropné svietidlo 2-plameňové, mosadz

Stropné svietidlo Kosta mosadznej farby s ligotavými sklenenými tienidlami Svietidlo Kosta presvedčí ušľachtilým, dosť klasickým dizajnom, pretože... viac informácií »
Lindby Kosta stropné svietidlo 2-plameňové
Značka: Lindby
59,90 EUR74,90 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Kosta mosadznej farby s ligotavými sklenenými tienidlami Svietidlo Kosta presvedčí ušľachtilým, dosť klasickým dizajnom, pretože...

Stropné svietidlo Kosta mosadznej farby s ligotavými sklenenými tienidlami Svietidlo Kosta presvedčí ušľachtilým, dosť klasickým dizajnom, pretože kovový povrch je držaný v teplom mosadznom tóne a tienidlá na lampu sú ozdobené brúsenými sklenenými prvkami, ktoré vytvárajú pri zapnutých žiarovkách krásny ligot a prezentujú sa v hrejivom jantárovom tóne, ktorý svetelný efekt nádherne ovplyvňuje. Každé tienidlo na lampu sa môže na optimálne zarovnanie svetla otáčať a nakláňať a žiarovky E14, ktoré sa majú použiť, sa môžu zvoliť individuálne.
Nový produkt je na získanie už dnes tu na našom webe v kategórii stropné svietidlá! Teraz kúpite zľavnené produkty v spomínanej sekcii za outletovú cenu.

Akčný produkt Lindby Kosta stropné svietidlo 2-plameňové, mosadz od spoločnosti s popredným postavením na trhu Lindby ľahko nájdete v súčasnosti za primerané peniaze! Cena už od 59,90 EUR.