Lindby Momka dekoračná solárna LED lampa sada 3 ks

Krásne LED solárne svetlo Momka v sade 3 ks - účinné svetlo do záhrady a na terasu Elegantne tvarované puzdro z nehrdzavejúcej ocele Momka má... viac informácií »
Lindby Momka dekoračná solárna LED lampa sada
Značka: Lindby
35,90 EUR39,90 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Krásne LED solárne svetlo Momka v sade 3 ks - účinné svetlo do záhrady a na terasu Elegantne tvarované puzdro z nehrdzavejúcej ocele Momka má...

Krásne LED solárne svetlo Momka v sade 3 ks – účinné svetlo do záhrady a na terasu Elegantne tvarované puzdro z nehrdzavejúcej ocele Momka má tmavosivú farbu a pripomína lampáš. Efekt sviečky podporuje aj vnútorná LED dióda, ktorá bliká jantárovou farbou, akonáhle sa zotmie a solárna LED lampa začne svietiť. To krásne podčiarkuje štýlovú atmosféru v celom dome a vytvára jemné orientačné svetlo. Každé svetlo má zemný hrot, takže sa dá pevne ukotviť do záhonu alebo trávnika. Momka sa tu ponúka v praktickej súprave troch kusov, takže atmosféru skrášli hneď niekoľko svetiel.

Veľa predávaný produkt Lindby Momka dekoračná solárna LED lampa sada 3 ks od spoločnosti so zárukou kvality Lindby možno nájsť bezpečne online stále výhodne! Práve teraz za cenu 35,90 EUR.