Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo, 2-pl.

Tmavé vonkajšie nástenné svetlo s dvoma zásuvkami E27 Vonkajšie nástenné svetlo Peldar zaujme špeciálnym dizajnom. Kryt je vyrobený z hliníka a má... viac informácií »
Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo
Značka: Lindby
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tmavé vonkajšie nástenné svetlo s dvoma zásuvkami E27 Vonkajšie nástenné svetlo Peldar zaujme špeciálnym dizajnom. Kryt je vyrobený z hliníka a má...

Tmavé vonkajšie nástenné svetlo s dvoma zásuvkami E27 Vonkajšie nástenné svetlo Peldar zaujme špeciálnym dizajnom. Kryt je vyrobený z hliníka a má tmavosivé prevedenie, takže vizuálne vyčnieva z okolia. tienidlo na lampu je vyrobené zo skla, takže dva svetelné zdroje sú dobre viditeľné zo všetkých strán. Patice sú nasmerované nahor a nadol, čo dáva lampe zaujímavý charakter. Užívateľ si môže zvoliť zdroj svetla, ktorý sa mu páči, ale odporúča sa dekoratívne žiarovky, ktoré zvýrazňujú vzhľad svetla. Exkluzívny produkt Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo, ide nakúpiť práve teraz tu u nás v populárnej kateogrii vnútorné osvetlenie! Získajte akčné kusy z našej kategórie za skvelú cenu. Známy dodávateľ Lindby ponúka vynikajúce produkty Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Máme aj v ponuke viac skvelých kúskov značky Lindby. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný produkt Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo, 2-pl. od dodávateľa kvalitných produktov Lindby pohodlne zoženiete zde teraz za priaznivú cenu. Výhodne za cenu 39,90 EUR.