Lindby Quaso LED nástenné svietidla z bielej sadry

LED nástenné svietidlo – kocka z bielej sadry Nezávisle od interiéru je možné použiť nástenné svietidlo v tvare kocky vyrobené z bielej omietky na... viac informácií »
Lindby Quaso LED nástenné svietidla z
Značka: Lindby
44,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED nástenné svietidlo – kocka z bielej sadry Nezávisle od interiéru je možné použiť nástenné svietidlo v tvare kocky vyrobené z bielej omietky na...

LED nástenné svietidlo – kocka z bielej sadry Nezávisle od interiéru je možné použiť nástenné svietidlo v tvare kocky vyrobené z bielej omietky na vytvorenie krásneho efektu na stene v akomkoľvek štýle miestnosti a interiéru, či už ako samostatné svietidlo alebo spoločne s niekoľkými svietidlami pre vytvorenie efektu z hora a zdola. Materiál svietidla v tvare kocky umožňuje dokonca prelakovanie príslušnou farbou steny alebo individuálnym dizajnom svietidla. Teplé biele LED diódy vyžarujú svetlo smerom hore a dole a vytvárajú nádherné kužele svetla na stene, a teda nepriame osvetlenie miestnosti. Kvalitný produkt Lindby Quaso LED nástenné svietidla z bielej môžete zohnať pohodlne tu u nás v známej kategórii nástenné svietidlá! Vyberte si podobné produkty z tejto známej sekcie za najnižšiu cenu!

Veľa podarený produkt Lindby Quaso LED nástenné svietidla z bielej sadry od spoľahlivého výrobcu Lindby ľahko môžete nájsť u nás teraz v akcii. Produkt momentálne predávame za 44,90 EUR.