Matné čierne nástenné LED svetlo Luigi, 2 škrupiny

Multifunkčné a elegantné – nástenné svietidlo Luigi s matným čiernym povrchom Vďaka elegantnému kovovému telesu s jemne lesklým, patinovaným... viac informácií »
Matné čierne nástenné LED svetlo
Multifunkčné a elegantné – nástenné svietidlo Luigi s matným čiernym povrchom Vďaka elegantnému kovovému telesu s jemne lesklým, patinovaným...

Multifunkčné a elegantné – nástenné svietidlo Luigi s matným čiernym povrchom Vďaka elegantnému kovovému telesu s jemne lesklým, patinovaným povrchom v noblesnej čiernej farbe pôsobí tento model výrazne štýlovo. Dizajn je založený na plodnom dialógu medzi dynamickými priamkami a jemnými krivkami pre vytvorenie harmonického celkového vzhľadu. Nástenné svietidlo Luigi s energeticky úspornými LED sa dá pripojiť buď pomocou zástrčky, ktorá je súčasťou dodávky, alebo sa zapojí priamo do elektrického okruhu. Na ovládanie slúžia dva vypínače, pričom neoslňujúce podsvietenie a jasné bodové svetlo sa dajú zapnúť separátne. Možné je tiež súčasné aktivovanie obidvoch režimov. Možnosť variabilného nasmerovania reflektora zvyšuje jeho flexibilitu. Matne čierne nástenné LED svietidlo Luigi plynule zapadá predovšetkým do moderných koncepcií zariadenia v modernistickom štýle. Či pri využití v kancelárii alebo v spálni, v hoteli alebo v obývačke – nástenné svietidlo Luigi sa osvedčuje ako dokonale vhodné na rovnako na využitie v súkromnej, ako aj komerčnej oblasti. Pre účelné doplnenie svetelného riešenia odporúčame ďalšie zdroje svetla bez zbytočných ozdôb, trebárs s kovovým dekorom.

Veľa podarený produkt Matné čierne nástenné LED svetlo Luigi, 2 škrupiny od kvalitného výrobcu Trio Lighting ľahko nájdete momentálne na našich stránkach za rozumné peniaze! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 79,90 EUR.