Nadstavbové stropné svietidlo Carson hliníkovej

Decentná stropná lampa Carson s hliníkovým povrchom Lampa Carson sa používa so žiarovkami GU10 a v celom obytnom priestore bude fungovať ako decentný... viac informácií »
Nadstavbové stropné svietidlo Carson
Značka: Arcchio
17,90 EUR24,90 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
Decentná stropná lampa Carson s hliníkovým povrchom Lampa Carson sa používa so žiarovkami GU10 a v celom obytnom priestore bude fungovať ako decentný...

Decentná stropná lampa Carson s hliníkovým povrchom Lampa Carson sa používa so žiarovkami GU10 a v celom obytnom priestore bude fungovať ako decentný zdroj svetla s funkčným dizajnom. Konštrukcia lampy je vyrobená z hliníka a má matný brúsený povrch, ktorý je vhodný do veľa rôznych štýlov. V závislosti od výberu žiarovky docielite svetlo, ktoré je skôr orientované a cielené, takže stropnú lampu Carson môžete použiť aj ako bodové osvetlenie. – s kvalitnou rýchloupínacou svorkou, ktorá sa neskrutkuje (dlhá životnosť, bezpečný pružinový mechanizmus, pre ktorý nepotrebujete náradie) Akčný a v zľave výrobok Nadstavbové stropné svietidlo Carson môžete dostať práve teraz tu na našom webe v obľúbenej kategórii stropné svietidlá. Vyberte si ešte podobné výrobky z tejto populárnej kategórie za výhodné peniaze!

Super výrobok Nadstavbové stropné svietidlo Carson hliníkovej od známej značky Arcchio je možné ľahko získať práve teraz na našej webovej stránke za primerané peniaze. Produkt je v súčasnosti v predaji za 17,90 EUR.