Nastaviteľná stolná lampa Viktor

Stolové svietidlo Viktor s nastaviteľným ramenom Na dotvorenie priestoru zariadeného v industriálnom štýle alebo jednoducho len ako ústredný prvok v... viac informácií »
Nastaviteľná stolná lampa Viktor
Značka: Globo
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolové svietidlo Viktor s nastaviteľným ramenom Na dotvorenie priestoru zariadeného v industriálnom štýle alebo jednoducho len ako ústredný prvok v...

Stolové svietidlo Viktor s nastaviteľným ramenom Na dotvorenie priestoru zariadeného v industriálnom štýle alebo jednoducho len ako ústredný prvok v miestnosti v kombinácii s modernými štýlmi je mimoriadne vhodné stolové svietidlo Viktor z čierneho lakovaného kovu. Tienidlo a rameno lampy možno na ráme nastaviť až do celkovej výšky stolového svietidla 45,5 cm. Rameno svietidla a objímka sa lesknú vďaka povrchu z antickej mosadze a podčiarkujú tak industriálny štýl stolového svietidla Viktor. Industriálny štýl možno pôsobivo zdôrazniť použitím retrofitných žiaroviek. Môžete si ich objednať v časti s príslušenstvom.
Kvalitný kus Nastaviteľná stolná lampa Viktor ide zohnať bezstarostne na webe zaradený v rubrike stolové lampy. Pripravili sme pre vás ďalšie výrobky z tejto obľúbenej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Obľúbený dodávateľ Globo pre svojich zákazníkov poskytuje skvelé produkty. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.

Žiadaný produkt Nastaviteľná stolná lampa Viktor od spoľahlivej značky Globo jednoducho získate momentálne na našich stránkach za extra cenu. Vo skvelej akcii za 74,90 EUR.