Nástenná lampa čierna so zlatou lampou na čítanie vrátane LED – Matija

Vneste do svojho domova viac atmosféry s týmto nástenným svietidlom Matija! Matija je nástenné svietidlo so zabudovanou zlatistou lampou na čítanie,... viac informácií »
Nástenná lampa čierna so
Vneste do svojho domova viac atmosféry s týmto nástenným svietidlom Matija! Matija je nástenné svietidlo so zabudovanou zlatistou lampou na čítanie,...

Vneste do svojho domova viac atmosféry s týmto nástenným svietidlom Matija! Matija je nástenné svietidlo so zabudovanou zlatistou lampou na čítanie, ktorú si môžete sami nastaviť. Táto lampa je vyrobená z ocele a má látkové tienidlo. Má výšku 31 cm, dĺžku 55 cm a šírku 30 cm. Svetelné zdroje sú upevnené v svietidle a preto ich nemožno vymeniť. Tieto svetelné zdroje poskytujú teplé biele svetlo (3 000 K) a vydržia 20 000 hodín svietenia. So svojou intenzitou svetla 250 lumenov sa skvele hodí do obývačky, spálne alebo kancelárie. Získajte doma skutočný pútač s touto Matijou! Často vyhľadávaný výrobok Nástenná lampa čierna so zlatou lampou na čítanie vrátane LED – Matija ide zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach v rubrike nastenne lampy. Vyberte si nové produkty z tejto kateógrie za super ceny. Obľúbený výrobca Paul Neuhaus vám poskytuje kvalitné produkty !

Unikátny produkt Nástenná lampa čierna so zlatou lampou na čítanie vrátane LED - Matija od značky s dlhou tradíciou Paul Neuhaus môžete zohnať ešte dnes naozaj výhodne! Teraz za 105 EUR.