Nástenná lampa Rosita, nikel, nastaviteľná

Tento lacný produkt Nástenná lampa Rosita, nikel, ide nakúpiť bez problémov tu na stránkach v kategórii nástenné svietidlá! Teraz si môžete... viac informácií »
Nástenná lampa Rosita
Značka: Lindby
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento lacný produkt Nástenná lampa Rosita, nikel, ide nakúpiť bez problémov tu na stránkach v kategórii nástenné svietidlá! Teraz si môžete...

Tento lacný produkt Nástenná lampa Rosita, nikel, ide nakúpiť bez problémov tu na stránkach v kategórii nástenné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať kvalitné výrobky z tejto rubriky z pohodlia domova! Možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás v ponuke nájdete ďalší tovar od značky Lindby. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Jednoduchá a funkčná nástenná lampa Rosita v matnom niklovom dizajne Model Rosita má výrazný rezervovaný vzhľad a presvedčí funkčným dizajnom. Vďaka povrchovej úprave v satinovanom nikle má táto nástenná lampa sympaticky zvýraznené prvky v štýle retro. Praktický polohový vypínač zabezpečuje jednoduché ovládanie. Rameno, ktoré sa môže nastavovať na viacerých miestach je plusom pre flexibilnosť, znamená, že zdroj svetla dá rôzne nastaviť podľa potreby. Nástenná lampa Rosita sa používa s objímkou E27. Pre kompaktné rozmery sa okrem iného ideálne hodí do menších miestností, ako je predsieň alebo kuchyňa. Nástenná lampa Rosita vyzerá skvele v interiéroch mestského štýlu, ale aj v nostalgicky navrhnutých miestnostiach.

Super produkt Nástenná lampa Rosita, nikel, nastaviteľná od výrobcu Lindby môžete pohodlne kúpiť aktuálne na našej webovej stránke naozaj výhodne! Produkt momentálne predávame za 69,90 EUR.