Nástenné LED svetlo Passa 2-plameňové čierno-zlaté

LED nástenné svietidlo Passa svietiace nahor a nadol Toto trendové a štýlové nástenné svietidlo definitívne obohatí akúkoľvek moderne zariadenú... viac informácií »
Nástenné LED svetlo Passa 2-plameňové
Značka: EGLO
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED nástenné svietidlo Passa svietiace nahor a nadol Toto trendové a štýlové nástenné svietidlo definitívne obohatí akúkoľvek moderne zariadenú...

LED nástenné svietidlo Passa svietiace nahor a nadol Toto trendové a štýlové nástenné svietidlo definitívne obohatí akúkoľvek moderne zariadenú obytnú miestnosť, pretože na seba vďaka svojmu dvojfarebnému dizajnu a modernému, priamočiaremu tvaru pritiahne všetku pozornosť. Svietidlo s názvom Passa však nenadchýna iba po dizajnovo-technickej stránke, tiež krásne osvetľuje. Tým, že jeho LED svetlo svieti v rovnakej miere z oboch otvorov nadol aj nahor, vytvára mimoriadne príjemné osvetlenie.
Výnimočný výrobok Nástenné LED svetlo Passa 2-plameňové čierno-zlaté ide získať jednoducho tu u nás v rubrike nástenné svietidlá! Pripravili sme ešte ďalšie produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Nástenné LED svetlo Passa 2-plameňové čierno-zlaté od značky s tradíciou a dobrou povesťou EGLO ide zaobstarať v súčasnosti za akčnú cenu. Práve možno objednať len za 64,90 EUR.