Nástenné LED svietidlo Bloom strieborné

Kvetinové tienidlo na lampu a žiarivé svetlo - nástenné LED svetlo Bloom Nástenné svietidlo Bloom LED sa skladá z tienidlo na lampu v tvare kvetu,... viac informácií »
Nástenné LED svietidlo Bloom
Značka: Eco-Light
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvetinové tienidlo na lampu a žiarivé svetlo - nástenné LED svetlo Bloom Nástenné svietidlo Bloom LED sa skladá z tienidlo na lampu v tvare kvetu,...

Kvetinové tienidlo na lampu a žiarivé svetlo – nástenné LED svetlo Bloom Nástenné svietidlo Bloom LED sa skladá z tienidlo na lampu v tvare kvetu, ktoré je priamo osvetlené LED smerujúcimi k stene. tienidlo na lampu je možné otáčať a natáčať na valcovom vrchlíku. tienidlo na lampu odráža svetlo do miestnosti a medzery vytvárajú svetelné lúče na stene. Svietidlo je možné namontovať na stenu aj na strop.
Exkluzívny produkt Nástenné LED svietidlo Bloom máte možnosť zohnať bezstarostne tu u nás v rubrike nástenné svietidlá. Vyhľadajte si kvalitné výrobky z tejto známej kategórie za extra cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Eco-Light. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Eco-Light dlhodobo ponúka kvalitný sortiment.

Tento skvelý produkt Nástenné LED svietidlo Bloom strieborné s pečaťou kvality značky Eco-Light môžete pohodlne získať momentálne za rozumné peniaze. Ceny už od 39,90 EUR.