Nástenné LED svietidlo Lorian

Exkluzívny dizajn do obývačky: nástenná lampa LED Lorian Lorian má difúzor zo satinovaného plastu, ktorý je ohnutý dovnútra miestnosti a dokonale... viac informácií »
Nástenné LED svietidlo Lorian
Značka: Lucande
79,90 EUR89,90 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Exkluzívny dizajn do obývačky: nástenná lampa LED Lorian Lorian má difúzor zo satinovaného plastu, ktorý je ohnutý dovnútra miestnosti a dokonale...

Exkluzívny dizajn do obývačky: nástenná lampa LED Lorian Lorian má difúzor zo satinovaného plastu, ktorý je ohnutý dovnútra miestnosti a dokonale zapadá do modernej atmosféry. Za plastovým povrchom sú diódy, ktoré svietia teplým bielym svetlom a satinovaním vytvárajú veľmi príjemné osvetlenie. Nástenná lampa LED Lorian sa núka nielen do obývačky, alebo do haly, ale aj ako atraktívne doplnkové alebo zvýrazňovacie osvetlenie a aj v spálni bude skvelým zdrojom osvetlenia s prívetivým pôsobením.
Akčný produkt Nástenné LED svietidlo Lorian nájdete taktiež tu na stránkach v populárnej sekcii nástenné svietidlá! Zaobstarajte si iné produkty v spomínanej sekcii z pohodlia domova.

Tento zľavnený výrobok Nástenné LED svietidlo Lorian s pečaťou kvality značky Lucande máte možnosť dostať u nás za skvelú cenu. Akčná cena už od 79,90 EUR.