Nástenné LED svietidlo Paulina, nikel satinovaný

Výnimočný a žiadaný kus Nástenné LED svietidlo Paulina, nikel satinovaný obstaráte teraz tu na stránkach v obľúbenej kategórii bodové svetlá!... viac informácií »
Nástenné LED svietidlo Paulina
Značka: Lindby
21,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočný a žiadaný kus Nástenné LED svietidlo Paulina, nikel satinovaný obstaráte teraz tu na stránkach v obľúbenej kategórii bodové svetlá!...

Výnimočný a žiadaný kus Nástenné LED svietidlo Paulina, nikel satinovaný obstaráte teraz tu na stránkach v obľúbenej kategórii bodové svetlá! Teraz môžete nájsť nové produkty zo spomínanej kategórie z pohodlia domova. Tým ale však naša ponuka nekončí, máme toho viac. U nás totiž nájdete viac vybraných výrobkov od výrobcu Lindby. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Nástenné LED svietidlo Paulina s trendovým skleneným tienidlom Paulina je nástenné LED svietidlo koncipované ako reflektor. Tienidlo je pripevnené k nástennému držiaku kĺbom, vďaka čomu ho možno otáčať a nakláňať. V prípade potreby je možná aj montáž na strop. Vypuklé biele tienidlo má vznešený alabastrový odtieň s jemnými dymovými vlnami, ktoré sa tiahnu naprieč sklom. Sklo sa navyše stará o jemné rozloženie svetla, a teda aj o navodenie útulnej atmosféry. Priložená LED žiarovka s päticou E14 ponúka dobrú energetickú účinnosť, vďaka čomu drží krok s modernou dobou.

V zľave tovar Nástenné LED svietidlo Paulina, nikel satinovaný od top značky Lindby môžete pohodlne získať práve dnes vo výpredajové akciu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 21,90 EUR.