Nástenné LED svietidlo Raven z bridlice, okrúhle

Okrúhle LED nástenné svetlo Raven s nepriamym svetlom Nástenné svietidlo Raven LED poskytuje nielen atmosférické akcentačné osvetlenie s mäkkým,... viac informácií »
Nástenné LED svietidlo Raven
Okrúhle LED nástenné svetlo Raven s nepriamym svetlom Nástenné svietidlo Raven LED poskytuje nielen atmosférické akcentačné osvetlenie s mäkkým,...

Okrúhle LED nástenné svetlo Raven s nepriamym svetlom Nástenné svietidlo Raven LED poskytuje nielen atmosférické akcentačné osvetlenie s mäkkým, teplým bielym svetlom, ale aj moderný a elegantný nádych vďaka jednoduchému, okrúhlemu bridlicovému telu v čiernej farbe, ktoré dáva mnohým štýlom bývania niečo isté. S funkciou SwitchDim: Svetlo je emitované nepriamo a je možné ho stlmiť pomocou bežného nástenného vypínača. – stmievateľné v troch krokoch: 100% / 50% / 25% Úplne unikátny produkt dá sa zaobstarať priamo tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii nástenné svietidlá! Teraz môžete nájsť akčné produkty v spomínanej sekcii za internetové ceny.

Akčný a v zľave produkt Nástenné LED svietidlo Raven z bridlice, okrúhle od spoločnosti so skvelým menom Trio Lighting ide získať tady za najnižšiu cenu. Výhodne za 54,90 EUR.