Nástenné svetlo Die vzhľad dreva tienidlo klietka

Nástenné svietidlo s tienidlom v čiernej klietke Nástenné svietidlo Die je skutočným pútačom pozornosti vďaka tienidlo na lampu navrhnutému ako... viac informácií »
Nástenné svetlo Die vzhľad dreva
Nástenné svietidlo s tienidlom v čiernej klietke Nástenné svietidlo Die je skutočným pútačom pozornosti vďaka tienidlo na lampu navrhnutému ako...

Nástenné svietidlo s tienidlom v čiernej klietke Nástenné svietidlo Die je skutočným pútačom pozornosti vďaka tienidlo na lampu navrhnutému ako klietka. Vďaka svojim neutrálnym farbám však nepôsobí preťažene, ale ľahko sa hodí takmer do každého štýlu dizajnu interiéru. Doska, s ktorou je nástenné svietidlo pripevnené, má bukový vzhľad a je v jasnom kontraste s čiernym tienidlo na lampu . Klietkové tienidlo nástennej lampy je otvorené, vďaka čomu je vzdušné a ľahké. Priestory v dizajne vynikajúco osvetľujú miestnosť a vytvárajú príjemnú atmosféru.
Tento kvalitný a žiadaný výrobok Nástenné svetlo Die vzhľad dreva nájdete bez problémov u nás v známej kategórii nástenné svietidlá! Teraz nájdete úplne nové produkty vo spomínanej sekcii za akčnú cenu!

Zaujímavý tovar Nástenné svetlo Die vzhľad dreva tienidlo klietka od top značky FISCHER & HONSEL dostanete bezpečne online naozaj lacno. Aktuálne za 59,90 EUR.