Nástenné svetlo Gemini hranaté antracit 32cm 4000K

Vonkajšie nástenné LED svetlo antracitovej farby Gemini v obdĺžnikovom prevedení Vonkajšie nástenné svietidlo Gemini vytvára univerzálne biele... viac informácií »
Nástenné svetlo Gemini hranaté antracit 32cm
Značka: Eco-Light
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné LED svetlo antracitovej farby Gemini v obdĺžnikovom prevedení Vonkajšie nástenné svietidlo Gemini vytvára univerzálne biele...

Vonkajšie nástenné LED svetlo antracitovej farby Gemini v obdĺžnikovom prevedení Vonkajšie nástenné svietidlo Gemini vytvára univerzálne biele svetlo, ktoré je vyžarované hore a dole v širokom uhle. Vzhľadom na vysoký svetelný tok sa dosahuje nielen prízvuk hore-dole, ale aj efektívne okolité osvetlenie. Jasný dizajn antracitovo čiernej obdĺžnikovej žiarovky ladí s mnohými modernými konceptmi nehnuteľností.
Vynikajúci produkt Nástenné svetlo Gemini hranaté antracit 32cm 4000K môžete nájsť práve teraz tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii vonkajšie nástenné svietidlá! Nájdite si ostatné produkty z tejto obľúbenej kategórie za internetové ceny! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Eco-Light dlhodobo vyrába prvotriedny sortiment. Ponuka platí do vypredania zásob. Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Eco-Light. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový tovar Nástenné svetlo Gemini hranaté antracit 32cm 4000K značky Eco-Light môžete zaobstarať momentálne na našich stránkach naozaj výhodne! Na našich stránkach za 159,90 EUR.