Nástenné svietidlo Amarcord, hrdzavo-hnedá, 3-pl.

Nástenné svietidlo Amarcord s tromi žiarovkami v hrdzavom trubicovom prevedení Svojím neobvyklým dizajnom táto nástenná lampa okamžite upúta... viac informácií »
Nástenné svietidlo Amarcord
Značka: Eco-Light
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Amarcord s tromi žiarovkami v hrdzavom trubicovom prevedení Svojím neobvyklým dizajnom táto nástenná lampa okamžite upúta...

Nástenné svietidlo Amarcord s tromi žiarovkami v hrdzavom trubicovom prevedení Svojím neobvyklým dizajnom táto nástenná lampa okamžite upúta pozornosť. Amarcord je navrhnutý ako starý vodovodný systém v hrdzavej úprave s konármi a ohybmi. Každá zo zásuviek je umiestnená na výstupoch ventilov, ktoré sú pripevnené v rôznych orientáciách; Pretože neexistujú obrazovky, ideálne sú opticky príťažlivé žiarovky. Ďalším dekoratívnym prvkom je tlakomer na centrálnom „prívodnom potrubí“ v blízkosti nástenného držiaka.
Tento skvelý produkt môžete dostať ľahko tu na našom webe v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá! Máme pre vás ďalšie produkty z našej sekcie z pohodlia domova. Známa značka Eco-Light má vynikajúci tovar Naša ponuka je široká, máme v ponuke tiež ďalší skvelý tovar od značky Eco-Light. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt Nástenné svietidlo Amarcord, hrdzavo-hnedá, 3-pl. od známej kvalitnej značky Eco-Light dostanete práve teraz v našej ponuke v akcii! Práve teraz len za 129,90 EUR.