Nástenné svietidlo Cotton zakrivené 20x15cm čierne

Podarený výrobok Nástenné svietidlo Cotton zakrivené 20x15cm čierne ide kúpiť teraz tu na webe umiestnený v kategórii nástenné svietidlá. Teraz... viac informácií »
Nástenné svietidlo Cotton zakrivené
Podarený výrobok Nástenné svietidlo Cotton zakrivené 20x15cm čierne ide kúpiť teraz tu na webe umiestnený v kategórii nástenné svietidlá. Teraz...

Podarený výrobok Nástenné svietidlo Cotton zakrivené 20x15cm čierne ide kúpiť teraz tu na webe umiestnený v kategórii nástenné svietidlá. Teraz nájdete ešte ostatné výrobky z tejto populárnej kategórie za úplne najnižšiu cenu. Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Máme však aj v ponuke viac skvelých výrobkov od výrobcu FARO BARCELONA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Nástenné svietidlo Bavlna so zakriveným textilným tienidlom tienidlo na lampu nástennej lampy Bavlna je vyrobené z textilnej látky, ktorá je podporená skrytým kovovým držiakom. Materiál prepúšťa svetlo tlmeným spôsobom a vytvára tak príjemné základné osvetlenie. Vďaka vertikálne otvorenému tvaru nadobúda bavlna tiež charakter nepriameho a spodného svetla a vytvára na stene svetlý prízvuk. Monochromatický dizajn so zaobleným oblúkovým tvarom robí z bavlny decentné nástenné svietidlo, ktoré je možné harmonicky umiestniť do mnohých rôzne zariadených interiérov.

Akčný výrobok Nástenné svietidlo Cotton zakrivené 20x15cm čierne od kvalitnej značky FARO BARCELONA je možné nakúpiť zrovna za úplne najnižšiu cenu. Ponuky od 39,90 EUR.