Nástenné svietidlo Kolja s úpravou zo zlatej fólie

Výnimočne elegantný zdroj svetla s vynikajúcim povrchom zlatej farby: nástenné svietidlo Kolja Kolja definitívne patrí k nástenným svietidlám s... viac informácií »
Nástenné svietidlo Kolja s úpravou zo zlatej
Značka: Lindby
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočne elegantný zdroj svetla s vynikajúcim povrchom zlatej farby: nástenné svietidlo Kolja Kolja definitívne patrí k nástenným svietidlám s...

Výnimočne elegantný zdroj svetla s vynikajúcim povrchom zlatej farby: nástenné svietidlo Kolja Kolja definitívne patrí k nástenným svietidlám s niečím navyše, pretože v prvom rade padne do oka vďaka svojmu zlatému povrchu, ktorý má neopísateľne teplý efekt a taktiež prináša mimoriadnu eleganciu. Pritom povrch zlatej fólie nie je ani rovný ani rovnomerný ale pripomína charakter plátkového zlata, ktorý dokáže zaujať aj svojím tieňovaním. Okrúhly tvar umožňuje prevažne nepriame žiarenie svetla nástenného svietidla Kolja smerom nahor. Len malá časť svietidla vyžaruje cez podstatne menší otvor smerom nadol. Keď sa potom nástenné svietidlo zapne, prichádza útulný pocit a človek sa môže uvoľniť a užívať si večer vo svojom vlastnom domove. Ale súkromná domácnosť nie je jediný rámec použitia pre toto nástenné svietidlo, pretože toto sa veľmi dobre uplatňuje ako náladové osvetlenie v gastronómii. Najpredávanejší produkt Nástenné svietidlo Kolja s úpravou získate práve teraz tu na stránkach umiestnený v kategórii nástenné svietidlá. Teraz kúpite kvalitné výrobky z tejto obľúbenej sekcie v bezva akcii. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke tiež viac vybraných výrobkov od výrobcu Lindby. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. U zákazníkov obľúbený výrobca Lindby dodáva prémiové výrobky.

Tento exkluzívny produkt Nástenné svietidlo Kolja s úpravou zo zlatej fólie od skvelej značky Lindby môžete zaobstarať online výhodne! V súčasnosti v predaji od 54,90 EUR.